KaunasRenginiai

Edukacinis orientacinis žaidimas Kaune: Lobio paieška

2018-09-05 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Edukacinis orientacinis žaidimas Kaune: Lobio paieška

2018-09-05 — Goda Leo0

Kauno tvirtovės VII forte Mokslas yra rašomas iš didžiosios raidės – sudėtingi mus supantys procesai, viską paaiškinančios ir naujus klausimus keliančios teorijos neleidžia nustoti žavėtis Mokslo pasauliu. Pasitelkdami kūrybą ir paprastą kalbą, Mokslu siekiame sudominti net ir jam abejingiausius jaunosios kartos atstovus.

Jaunųjų tyrėjų savaitgaliai – tai sekmadieniais vyksiantys chemijos, fizikos, biologijos, matematikos ar istorijos užsiėmimai, kurių metu dalyviai pažvelgs į mus supantį pasaulį skirtingos Mokslo srities kampu. Tačiau šį kartą kviečiame vaikus susipažinti ne su gamtos ar tiksliaisiais mokslais, o su pačiu Kauno tvirtovės VII fortu bei jo istorija.

 

Ši istorijos edukacinė programa – tai aktyvi pažintis su Kauno tvirtovės istorija ir VII fortu. Išklausę trumpo, istoriniais žemėlapiais iliustruoto pasakojimo, programos dalyviai suskirstomi į dvi komandas, dalyvausiančias orientaciniame – pažintiniame žaidime. Šis žaidimas – tikras iššūkis, kurio tikslas – rasti prieš daugiau nei 120 metų VII forte gyvenusių karių paslėptą lobį.

Nepasiklysti didelėje, 7 ha apimančioje VII forto teritorijoje, dalyviams padės juos lydintys patyrę instruktoriai, o lobio paiešką palengvins sumaniai paslėptos užuominos. Lankydamiesi erdviuose šaudmenų sandėliuose, sunkiai prieinamose artileristų slėptuvėse ar tamsiuose tuneliuose, programos dalyviai ras trumpus aprašus apie šių vietų paskirtį, kai VII fortas dar buvo vienas saugiausių Kauno tvirtovės karinių įtvirtinimų.

Esant nepalankioms oro sąlygoms, edukacinė programa vyksta Kauno tvirtovės VII forto kareivinių pastate.

Programa rekomenduojama: 1-7 klasių mokiniams

Programa vyks dvejais laikais sekmadienį:

  • Jaunesnio amžiaus dalyvių (iki 9 metų amžiaus) lauksime 11.00 val.;
  • Vyresnio amžiaus dalyvių (virš 9 metų amžiaus) – 13.00 val.

    Programos trukmė: ~ 1 val. 15 min.

Bilieto kaina vienam dalyviui – 5 €

DĖMESIO! Atsižvelgiant į ribotą programos dalyvių skaičių, siūlome atvykti į Kauno tvirtovės VII fortą (Archyvo g. 61) ir įsigyti išankstinį renginio bilietą – taip užtikrinsite Jaunojo tyrėjo dalyvavimą programoje. Įsigyti renginio bilietą galėsite ir prieš renginį – tokiu atveju rekomenduojame atvykti šiek tiek anksčiau.

Jaunųjų tyrėjų savaitgaliai Kauno tvirtovės VII forte – paimk Mokslą į savo rankas!

Daugiau informacijos:

  • El.paštu: info@septintasfortas.lt
  • Telefonu: +370 652 47001

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.