Lankytinos vietosLietuvoje

COSMOS paukščių takas: po valandos laukimo – 4 minutės kosmose

2016-08-09 — Goda Leo1

main

Lankytinos vietosLietuvoje

COSMOS paukščių takas: po valandos laukimo – 4 minutės kosmose

2016-08-09 — Goda Leo1

Išeidama iš naujausio ir turbūt „karščiausio“ Anykščių traukos taško sutikau užsieniečius, kurie klausinėjo kiek ta didžiulė eilė truks. Pasakius, kad apie valandą, jie numojo ranka, o aš stabdžiau ir bergždžiai tikinau – verta, verta…

Į Menų inkubatoriuje (J.Biliūno g.53 ) įsikūrusi menininkų sukurtą instaliaciją iš veidrodžių ir lempučių, pirmiausiai pamatai nejaukią salę su L raide išdėliota eile kėdžių. Na, koks 40… Kaip prie dantų gydytojo kabineto. Jokios muzikos, visi kas minutę žiūri į laikrodį arba paskendę telefone.

 

Į kosmoso kabiną įleidžia po 2-5 žmones, kompanijomis su kuo atvykai. Tada eilutė atsistoja ir pasislenka per tiek kėdžių, kiek įėjo. Ir taip valandą. Dienomis ir savaitgaliais net ilgiau. Kėdžių visiems neužtenka ir tenka mindžiukuoti lauke.

Cosmos takas

Kavos čia nerasi, žurnalų apie Anykščius taip pat. Na, gali nueiti prie upelio, ką mano merginos padarė ir vienai jų kosmosas buvo labai šlapias ir šaltas.

Bilieto kaina – 2 eurai suaugusiems ir 1 euras vaikams. Tada įeini į miniatiūrinę patalpą su griežta instrukcija: „ANT VEIDRODŽIŲ NELIPTI, LEMPUČIŲ NELIESTI“ ir tave palieka toje beribėje erdvėje.

Cosmos takas 1

Cosmos takas 2

Cosmos takas 4

Cosmos takas 5

Įdomu, kaip žmonėms, kurie bijo uždarų erdvių, nes ten erdvė miniatiūrinė, bet veidrodžių atspindžių pagalba atrodo gelmių gelmės…

Gražu, stebuklinga, nepatirta ir tikrai labai įdomu. Tiesa, tėvams didesnis įspūdis nei vaikams.

Dabar veikia jau ir Vilniuje VCUP prekybos centro viršutiniame aukšte.

Daugiau info: www.pauksciutakas.eu

Darbo laikas Anykščiuose 10-20 val, Vilniuje 12-22 val.

Vienas komentaras

  • Lina

    2019-09-02 17:17

    Sveiki, įdomus straipsnis ir rekomendacija. Teko lankytis tokiame kambaryje Druskininkuose, taip pat labai patiko, tik nereikėjo laukti eilėje valandos 😀 Prisegu nuorodą, kurioje rasite straipsnį su kontaktais https://www.poilsisdruskininkuose.lt/ (ten ir daugiau naudingos info yra 🙂 )

    Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.