RenginiaiVilnius

Birželio 18 d. LVJC vasaros stovyklų šventė

2020-06-14 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Birželio 18 d. LVJC vasaros stovyklų šventė

2020-06-14 — Goda Leo0

Birželio 18 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. kviečiame šeimas į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) kieme rengiamą smagią pramogų ir edukacijų šventę „Vasaros stovyklų piknikas“.

Šios, visai šeimai skirtos šventės metu netruks linksmos nuotaikos, kūrybos, veiksmo ir vasariško šurmulio!

Vaikams vyks stalo futbolo, teniso ir didžiulio Twister’io žaidimai, šokių pamokėlės, dailės dirbtuvėlės bei viktorinos, taip pat bus surengtas STEAM edukacijų šou – kūrybinės dirbtuvės ir emocijų laboratorija, kurių metu „emocijos veršis per kraštus“.

Smagias ir kūrybiškas pramogas renginio metu rengs šalies vaikų stovyklų organizatoriai – pabendrauti su jais „akis į akį“ bei apie programų ypatumus sužinoti „iš pirmų lūpų“ galės visi šventėje dalyvaujantys vaikų tėveliai.

Jaukumo ir smagumo atmosferą renginio metu sukurti padės smagi muzika, užkandžiai, pledai, sėdmaišiai, šokių pasirodymai, DJ ir diskoteka po atviru dangumi!

Labai džiaugiamės prasidėjusia vasara, sušvelnėjusiu karantinu, saulėtais orais ir norime švęsti bei džiaugtis kartu su vaikais bei jų tėveliais. Tikime, kad Vasaros stovyklų pikniko metu visiems bus ne tik smagu, bet ir pavyks išsirinkti įdomias ir prasmingas vasaros veiklas.

Šis renginys galėtų tapti puikios vasaros piknikų tradicijos pradžia, kurių, liepos ir rugpjūčio mėnesiais planuojama dar ne vienas – su gausybe smagių pramogų bei veiklų visai šeimaiׅ“.

Tam, kad galėtume sekti dalyvių skaičių, labai prašome užsiregistruoti čia https://lvjc.lt/naujiena/kvieciame-seimas-i-vasaros-stovyklu-piknika/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.