Kiti miestaiRenginiaiVilnius

Bėgimas su kliūtimis „Padėk tėčiui”

2019-05-26 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiaiVilnius

Bėgimas su kliūtimis „Padėk tėčiui”

2019-05-26 — Goda Leo0

Bet kokio amžiaus tėčiai, su bet kokio amžiaus vaikais – mažais pypliais ir dideliais, – seniai užaugusiais pagalbininkais laukiami birželio 2 dieną Bebro kelio pramogų parke!

🔵Tai Tėvo dienos proga iš natūralių ir dirbtinių kliūčių sudarytas pramoginis bėgimas, kurio metu dalyvauja tėvai ir jų vaikai. Visi tėčiai su savo pagalbininkais (vaikų kiekio ir amžiaus neribojame – tiek nepilnamečiai, tiek pilnamečiai) turės įveikti 2 kilometrų trasą – per kliūtis, vandenį, purvynus. Garantuojame – visi murzini, bet labai laimingi atklampos pilna šypsena ir parneš mamoms po medalį.

🔵 ❗️Dalyviai turi mokėti plaukti, o jei bijos kokių nors kliūčių, galės apeiti. Tai nėra varžybos, o linksmiausias ir murziniausias išbandymas!

🔵Pernai mamos palaikytojos prašė pramogų ir joms. Mamos, pasiruoškite aprangą – gali tekti varžytis!

🔵 Po bėgimo su kliūtimis visi kviečiami pasibūti Bebro kelio pramogų parke, sušilti pirtelėje, piešti, žaisti, susipažinti ir pasikrovę krūvą emocijų, žengti į vasarą.

🔵 Rinksime purviniausią komandą, triukšmingiausią sirgalę (-es), gausiausią komandą, apdovanosime iš toliausiai atvykusius, labiausiai pasipuošusius, jauniausią bei vyriausią dalyvius-pagalbininkus!

🔵 Rekomenduojame nuo 8 metų, tačiau jei Jūsų pagalbininkas jaunesnis, bet labai stiprus ir drąsus – dalyvaukite.

🔵 PADĖK TĖČIUI bėgimas vyks pirmąjį birželio sekmadienį birželio 2 dieną, Tėvo dieną, 12:00 val. Pamusės 11, Širvintų rajone.

🔴 Pagrindinis organizatorių tikslas – stiprinti šeimos santykius ir psichologinį šeimos mikroklimatą per žaidimus gryname ore. Taip pat – skatinti kokybišką ir aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą. Prisijunkite! www.padekteciui.lt

❗️ Bilietus galite įsigyti tik iš anksto Payseroj’e: https://tickets.paysera.com/lt/event/begimas-su-kliutimis-padek-teciui

❗️ Bilietų kiekis RIBOTAS

❗️ Taisyklės: http://padekteciui.lt/taisykles/

🔴Kaip mus rasti: https://youtu.be/xwAmL-98s6E

🔴Tapkite „Padėk tėčiui 2019“ renginio, kliūties, trasos, prizų ir kt. rėmėjais: info@padekteciui.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.