Kiti miestaiRenginiai

Balandžio 8-10 dienomis – Čiulbančios Velykos Druskininkuose

2023-04-04 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Balandžio 8-10 dienomis – Čiulbančios Velykos Druskininkuose

2023-04-04 — Goda Leo0

Su pavasario spinduliais ir vėjo gūsiais į mūsų namus ir širdis ateina margiausia pavasario šventė – Šv. Velykos! Šis laikas Druskininkuose paprastai būna kupinas malonių netikėtumų, žaismingų pramogų ir įstabių reginių. Pozityvi Šv. Velykų nuotaika pasklinda po visas kurorto erdves: Gydyklų parkas aplink muzikinį fontaną užsipildo linksmomis, spalvingomis, žaismingomis bendruomenių sukurtomis dekoracijomis, spalvotų margučių puokštėmis, loveliai margučių ridenimui kviečia smagiai parungtyniauti su šeimos nariais.

Balandžio 8-10 d. 

SPALVINGA PAVASARIO MUGĖ

 

Vieta: Vilniaus al.

Vilniaus alėjoje vyks amatininkų dirbinių ir kulinarijos mugė. Paganysite akis, paskanausite, pasimatuosite, pasipuošite ir, žinoma, parnešite lauktuvių namiškiams! Būtinai apsilankykite.

VELYKŲ GALERIJA

Vieta: Gydyklų parkas prie Muzikinio fontano

Kokios Velykos be margučių? Druskininkai kvies į spalvingą Velykų galeriją po atviru dangumi parko promenadoje. Septyni didžiuliai margučiai, garsių menininkų nuspalvinti magiškais simboliais, sujungs tradiciją ir šiuolaikinį meną. Ateisi dieną ar užklysi naktį – slaptingai švytinti galerija skleis savo paslaptis, suteiks  ypatingų  galių ir pažadins virsmą gamtoje ir mūsų sielose.

VELYKINIŲ DEKORACIJŲ PARKAS

Vieta: Gydyklų parkas prie Muzikinio fontano

Vaikštinėdami po besiskleidžiančias parko erdves, atrasite smagias, spalvingas bendruomenių sukurtas dekoracijas – spalvotų margučių puokštę, Velykų bobutę, šelmį zuikutį ir kitus pavasario personažus.  Žaisminga fotosesija tiesiog privaloma. O išlaisvinusi fantaziją, visa šeima kartu galės kurti smagias pavasario istorijas.

RIDENK MARGUTĮ IR PABUDINK ŽALTĮ

Vieta: Gydyklų parkas prie Muzikinio fontano

Gydyklų parke rasite lovelių margučių ridenimui. Galėsite smagiai parungtyniauti su šeimos nariais, juk tą, kuriam pavyks margutį nuridenti toliausiai, sėkmė lydės visus metus, o tas, kuris surinks daugiausia margučių, visus metus bus linksmas ir laimingas. Ir nesigraužkite, jei kiaušinis bežaidžiant suduš – šitaip bus išlaisvintos jame slypinčios galios, kurios gelbsti žmogų visus metus. Pasinerkite į žaidimą, linksminkitės ir pramogaukite!

LINKSMOJI STRIKSIŲ PIEVELĖ

Vieta: Pramogų aikštė, Vilniaus al.

To dar nebuvo – žaliame parko kampelyje įsikurs minkštučiukų ilgaausių kiškučių kampelis! Ne, ne šokoladinių, o tikrų! Sako, kad šis mielas žvėrelis geriems vaikučiams atneša dovanų, pritraukia gausą į gyvenimą, neša džiaugsmo ir lengvumo žinią – bunda gamta, o kartu su ja – ir mūsų žiemą prisnūdęs gyvenimas. Ir tai dar ne viskas! Į ką gi panašūs maži vaikučiai? Ogi į ožiukus. Juk tiek vienų, tiek kitų energija tiesiog veržiasi pro kraštus, o jų pramogos ir išdaigos verčia mus šypsotis. Ir mažų, ir didelių čia lauks tikra mielumo ir juoko dozė!

Balandžio 9 d.

ŠEIMŲ ORIENTACINĖS „IŠJUDINK VELYKAS“

Vieta: Velykinis Druskininkų miestas

Pasiilgai aktyvaus judėjimo? Tuomet būtinai leiskis į Velykinę kelionę po Druskininkus! Orientaciniame žaidime šeimoms lauks nepamirštami nuotykiai. Registruok komandą, sekmadienį išsilukštenk iš lovos ir išridenk savo šeimą į Velykų miestą! Registracija bus paskelbta vėliau. REGISTRACIJA IR DAUGIAU INFORMACIJOS – bit.ly/velyku-orientacines. Organizatorius „Galva ant pečių“.

ŽAIDIMAI IR PRAMOGOS

Balandžio 9 d. 15 val. Žaidimai ir pramogos su Mimų teatro artistais

Smagūs ir spalvoti, ryškūs, nuotaikingi ir gerokai išdykę linksmuoliai dovanos gražias akimirkas, puikią nuotaiką, žais, dainuos, šoks su Jumis,  krės pokštus ir kvies visa širdimi džiaugtis pavasariu!

Balandžio 10 d. 

SVEČIUOSE PAS STEBUKLINGO MIŠKO GYVENTOJUS IŠ ŽALIOSIOS KŪDROS

Stebuklingo miško gyventojai supažindins su magiško miško paslaptimis, mokys smagių miško žaidimų, linksmos, padūkusios, žybsinčios miško fėjos papuoš fėjų dulkėmis, pasakos miško istorijas, pieš, skraidys ir kitaip dūks, susipažinti kvies  gerieji elfai, mėgstantys uogelėmis spalvinti nagus, o kur dar Musmirytė ir kiti išdykę miško gyventojai, prasimanantys visokių pramogų ir mokantys visokiausių norų galvojimo ceremonijų ar ritualų baubams atbaidyti!

Visa informacija: https://druskininkai.lt/velykos/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.