Blogas

8 netradicinių krikštynų dovanų idėjos: tai, kas visada primins šią progą

2021-05-22 — Goda Leo0

main

Blogas

8 netradicinių krikštynų dovanų idėjos: tai, kas visada primins šią progą

2021-05-22 — Goda Leo0

Dažnai sulaukiu klausimų ne tik ką nuveikti, kur nuvažiuoti, kaip atšvęsti vieną ar kitą šventę, bet ir ką padovanoti vaikams krikštynų proga. Todėl pasidalinsiu savo pasiūlymais, tarp kurių rasite sau tinkančią idėją.

MEDIS/AUGALAS

Man tai viena iš TOP dovanų, nes krikštynos simbolizuoja krikščioniško kelio pradžią ir augantis kartu su vaiku augalėlis visada primins, kokio mažumo buvo tas kleckas, koks liaunas buvo medelis. Nors kažkodėl lietuviai mėgsta dovanoti ąžuoliukus, aš esu praktiškesnė – manau, kad vaikui bus labai smagu nusiskinti kažką nuo SAVO krūmo ar medžio, todėl rinkitės geriau vaismedžius ar vaiskrūmius. Yra ne tik serbentų ar agrastų, bet įdomesnių rūšių – kupinas vitaminų šilkmedis, gražioji aktinidija.

 

PAVEIKSLAS

Mes su draugais labai mėgstame Algio Kriščiūno darbus, tarp kurių yra ir šmaikšių, ir tikrai vaikams tinkančių daugiaprasmių paveikslų. Toks kūrinys gali tikti ir vaikų kambariui, ir jau suaugus savo namų interjere.

PAPUOŠALAS

Krikštynų proga galima padovanoti ne tik kryželius, puoštus brangakmeniais ar angeliukus, bet ir papuošalus su vaiko vardo pirmąja raide, minimalistinius auskarus su deimantais ar pakabučius su neutraliais papuošimais. Daugybę metų mūsų šeimos juvelyrikos namai yra “Fashion Gold”, galite pasidairyti čia https://fashiongold.lt/lt/dovanos-ypatingoms-progoms/krikstynoms. Prisiminkite, kad taurusis metalas ir tikras deimantas išliks svarbia vertybe visam gyvenimui, todėl rinkitės kokybę, o ne laikiną bižuteriją.

 

“Fashion Gold”

ATIDARYKITE SĄSKAITĄ

Jei esate krikštatėviai, atidarykite sąskaitą vaiko vardu ir perveskite per mėnesį pvz. po 5 Eur. Nepatikėsite, po 18 metų joje vaiko lauks 1080 Eur dovana savarankiško gyvenimo pradžiai.

RANKDARBIAI

Viskas, ką galite pagaminti SAVO rankomis su meile yra be galo šilta ir prasminga dovana. Kalbu ne apie butelius apklijuotus makaronais ir nupurkštus blizgiais dažais, bet ir megztos kojinaitės, rankomis siuvinėtas rankšluostis visad primins jus.

INVESTICIJA

Jei krikštijamas kūdikis, jam tikrai nelabai rūpi ką jis gaus, todėl padovanokite tai, kas jam pravers ateityje. Olivija gimimo proga yra gavusi gramą… aukso ir be galo tuo didžiuojasi. Monetos, aukštos kokybės deimantai – visa tai niekada nepraras vertės. Dėl investicinių dovanų pasikonsultuokite su Julija iš “Fashion Gold”, ji labai gerai tai išmano.

ŽEMĖLAPIS

Paveikslas žemėlapis prasminga dovana krikštynų proga – mažojo žmogaus gyvenimo kelionė prasidėjo, padėkite jam atrasti platųjį pasaulį.

INKILĖLIS

Dar vienas gražus simboliškas daiktas (žinoma, tik jeigu turi šeima kur kabinti) inkilėlis. Galite išgraviruoti ar išdažyti su vaiko vardu, inicialais.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.