KaunasKiti miestaiRenginiaiVilnius

7 Helovynų parkai visoje Lietuvoje: vietos, kur patirsite baisiausią siaubą

2023-10-18 — Goda Leo0

main

KaunasKiti miestaiRenginiaiVilnius

7 Helovynų parkai visoje Lietuvoje: vietos, kur patirsite baisiausią siaubą

2023-10-18 — Goda Leo0

HELOVINAS VINGIO PARKE

 • Data: Spalio 20–lapkričio 5 d. Kasdien 15.00–22.00 val.
 • Vieta: Vingio parkas
 • Bilietai: https://kakava.lt/paieska?fragment=vingio%20parkas
 • Kaina: darbo dienomis – 9,50 Eur; vaikams iki 6 metų – 5,50 Eur; vaikams iki 2 metų – nemokamai; savaitgaliais – 13,50 Eur; vaikams iki 6 metų – 7,50 Eur; vaikams iki 2 metų – nemokamai.

Kviečiame į patį didžiausią ir šiurpiausią Helovyno renginį Vingio parke, kuriame jūsų laukia: Siaubo zona: šioje zonoje nepatogiai jaustis privers daugybė zombių, antgamtinių būtybių, šmėklų, negana to, beklaidžiojant vingiuotais takeliais atrastas sudužęs erdvėlaivis, apsuptas nežemiškų būtybių, pašiurpins kiekvieną lankytoją Būtina paminėti, kad kai kurie zombiai atgis ir ieškos grobio Atrakcionų zona – kad netrūktų adrenalino, jūsų lauks ir klykti iš baimės privers atrakcionai, kuriuos išbandys tik patys drąsiausi. Šviesų miškas: nusiraminti po patirto siaubo kviesime vaikščiojant po mišką, papuoštą nuostabiomis šviesos instaliacijomis. Klaidžiodami apšviestais takais pateksite į magišką pasaulį, kuriame harmoningai susilies gamta ir technologijos. Helovyno parke taip pat jūsų laukia įspūdingos šviesų instaliacijos, voro labirintas, daugybė moliūgų, mugė bei kitos pramogos. Pasiruoškite įveikti savo giliausias baimes ir praleisti nepamirštamą laiką Tai patirtis, kuri daugelį metų persekios jus košmaruose!

 

Helovinas Kirkilų pramogų parke

Kaina Parko lankymas -8 Eur; Siaubo namas– 4 Eur Vaikams iki 6 metų 50% nuolaida; Vaikams iki 2 metų nemokamai; Grupėms, didesnėms nei 10 asmenų taikoma 10 % nuolaida Rezervacija reikalinga tik didesnėms grupėms: +37062311410

Kviečiame į stebinantį, gąsdinantį, netikėtą, intriguojantį – HELOVYNO renginį, Kirkilų pramogų parke. Prižadame, kad tai bus labiausiai stulbinantis sezono renginys. Šiemet Jums pristatome užburiantį– Šiurpinančio cirko, tematikos parką, kuriame sukursime nepamirštamą patirtį ir vaikams, ir ieškantiems šiurpą keliančių įspudžių. Pasiruoškite širdį stabdančio siaubo ir makabriškų stebuklų metui, kai riba tarp realybės ir košmarų išsilieja! Siaubo cirke jūsų laukia: Nepakartojamai ir unikaliai dekoruotas siaubo cirko tematikos parkas: tik įžengę į parką, pateksite į šešėlyje slypinčių grėsmingų klounų karalystę, kurioje įspūdingos rankų darbo dekoracijos, išsidėsčiusios visame parke paliks nepakartojamą įspūdį, o netikėtai atgyję klounai išbandys jūsų baimės ribas; Šiurpinančio cirko palapinė. Mažiausius parko svečius kviesime į užburiančią vaikų zoną. Čia jų lauks daugybė moliūgų, nuostabios, dekoracijos, žaidimai bei draugiškas klounas ( ši zona puikiai tiks ir silpnesnių nervų lankytojams) Bauginančių karusėlių zona : išbandykite savo drąsą velniškai baisiose karusėlese; Grėsmingi užkandžiai.

Helovinas Taujėnų dvare

Nuo spalio 13 d. iki lapkričio 5 d. į Taujėnų dvarą grįžta šiurpiausios metų nakties šėlionės. Pažadame, šiais metais bus 3 kartus baisiau: 3 kartus daugiau gąsdintojų ir animatorių, 3 kartus daugiau moliūgų, du kartus didesnis plotas gąsdinimo kambariuose ir nejaukus drąsuolių takas kurio ilgis ~ 300 metrų.

Kasdien lankytojus pasitiks bauginančios dekoracijos, netikėtos ekspozicijos, voratinkliai, siaubo kambariai, moliūgų paroda bei daugybė kitų staigmenų. Lauksime jūsų atvykstant darbo dienomis nuo 17 iki 21 val., o savaitgaliais – nuo 14 val. Taip pat išeiginėmis dienomis galėsite išvysti ir specialiai Taujėnų dvaro Helovinui kurtus pasirodymus.

Mažieji šventės lankytojai galės džiaugtis mašinėlių karusele, batutu, traukinuku ir, žinoma, visi bus kviečiami aplankyti žvėrynėlio gyventojus! Bilieto kaina nuo 6 iki 14 eurų (perkant internetu – pigiau). Į ją įskaičiuotas Taujėnų dvaro ir parko lankymas su visomis pramogomis.

Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/helovynas-spalio-13-d-lapkricio-5-d

Helovinas Šarkos parke

Nuo spalio 13 d. visos neramiąsias sielas iš Vilniaus ir jo rajonų sutrauks į Molėtų plente įsikūrusį Helovynu alsuojantį Šarkos parką.

Erdvė bus padalinta į dvi zonas:

 • Šviečiantį slėnį (vaikams ir jų tėvams);
 • Šmėklų mišką (suaugusiems, paaugliams, ne jaunesniems nei 6 metai vaikams).

Vaikams iki 2 metų ir galiojantį neįgalumo pažymėjimą pateikusiems įėjimas nemokamas (erdvė nėra pritaikyta regos ir judėjimą negalią turintiems asmenims).

Renginio metu mūsų partneriai parūpins skaniausią kavą ir gardų „piratišką” maistą. Šviečiančiame slėnyje jūsų lauks žaidimų zona tinkanti vaikams ir suaugusiems.

Renginys vyks po atviru dangumi natūralioje gamtoje, tad renkitės oro sąlygas atitinkančiais drabužiais bei avėkite miškui tinkančią patogią avalynę.

Helovinas Šeduvos malūne

Aidi juokas tolumoj, kas gi dedas Šeduvoj?! Iš visų pakampių Lietuvos atstumtieji ramybės jums neduos! Cypia, rėkia, žvengia tarsi išprotėję, taikios nakties jie neturėję! Helovynas jau artėja su griausmu, Šeduvos malūne bus tikrai labai baisu, tad išdrįsk apsilankyt ir tu! Šiais metais bauginančioms patirtims Jus pakvies Helovyno Cirkas Šeduvos Malūne! Pažadame, kad Helovyno parko aktoriai-personažai, erdvės bei pramogos nustebins tiek mažuosius, tiek suaugusius parko lankytojus.

Helovyno parke Jus pasitiks įspūdingas cirko namas, magiškų triukų erdvė, klounų kapinės, juodasis koridorius, į kurį koją įžengti kviesime tik N-14 parko lankytojus bei daugelis kitų erdvių. Šiurpuliukus žadinančią Helovyno nuotaiką garantuos profesionalus apšvietimas, dar nematytos dekoracijos bei garso takeliai. Be gausybės šiurpinančių ir spalvingų dekoracijų, Jūsų taip pat lauks Candy POP erdvė, kurioje tik patys drąsiausi galės išbandyti savo jėgas ypatingai rūgščiuose bei aštriuose iššūkiuose.

Dar daugiau stiprių pojūčių trokštantys parko lankytojai NEMOKAMAI galės pasinerti į virtualios realybės patirtį. Na, o visą Helovyno Cirko Parką išvysi bei patirsi pats, gyvai atvykęs į baugiausią metų šventę!

Įėjimo į Helovyno parką kainos:

 • Internetu: 8,80€ suaugusiems ir 5,80€ vaikams iki 9 metų (imtinai).
 • Vietoje: 11€ suagusiems ir 6 € vaikams iki 9 metų (imtinai).
 • Vaikai iki 3 metų (imtinai) į Helovyno parką įleidžiami nemokamai!

Siaubo parkas Anykščiuose

Siaubo parkas – unikalus pramogų ir atrakcionų parkas, kuriame pramogauja tiek maži tiek dideli! Į Bilieto kainą yra įskaičiuotos daugiau nei 30 skirtingų, kuriais mėgausitės neribotai! Čia Jūsų laukia klykti verčiantys atrakcionai, įvairiausi nerimo kupini labirintai, kankinimo ir siaubo kambariai bei tikras karstas, kuri galėsite pasimatuoti!

 • Visos* pramogos įskaičiuotos į bilieto kainą;
 • Siaubo tema dekoruota teritorija, nerealiai smagūs atrakcionai ir gyvi gąsdinimai;
 • Skirtingi labirintai, iš kurių vienas net su interaktyviais zombiais, ;
 • Siaubo parke dienos metu yra laukiami lankytojai su savo augintiniais;

Daugiau informacijos: www.siauboparkas.lt

 

Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/pramogos-labirintu-parke-anyksciuose

Helovinas Vytartų labirinte

Vytartų dvaro gyventojai sugrįžta su nauja istorija!!! Jie nesnaus ir šįkart. Stebės jus kiekviename žingsnyje ir neleis atsipalaiduoti. Taip pat akį trauks nauji Jurės Baliūno šviečiantys paveikslai. Dvaro labirintas susuks galvą visiems.

 • Data: Spalio 14 – lapkričio 4d.
 • Laikas: Pirmadienį – penktadienį 17 – 22val. Savaitgaliais ir švenčių dienomis 16 – 22 val.
 • Adresas: Vytartų kaimas, Pasvalio raj.
 • Bilietai: Dvaro lankymas 8€, vaikams iki 6 metų nemokamai.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.