KaunasRenginiai

Rugpjūčio 28 d. – sezono atidarymas Kauno lėlių teatre

2016-08-23 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Rugpjūčio 28 d. – sezono atidarymas Kauno lėlių teatre

2016-08-23 — Goda Leo0

Paskutinį rugpjūčio sekmadienį  Kauno valstybinis lėlių teatras kasmet sukviečia savo gerbėjus į nuotaikingas vasaros palydėtuves ir tradicija tapusią naujojo sezono atidarymo šventę „Į Pasakų šalį – su fotoaparatu!“, sulaukiančią gausaus būrio ištikimų gerbėjų ir jų gretas kasmet papildančių mažųjų šventės lankytojų.

Rugpjūčio 28 d. 12 val. kauniečiai ir miesto svečiai laukiami dvidešimtą kartą rengiamoje šventėje, kur  lyg burtų lazdelei mostelėjus,  teatro prieigos ir Miesto sodo teritorija kelioms valandoms pavirs margaspalve Stebuklų šalimi. Tarp teatrinių dekoracijų jaukiai įsitaisiusios teatro lėlės ir pasakų personažai kvies pasilabinti ir drauge nusifotografuoti.

 

Šventės metu į šurmulį įsilies lėlių teatro draugai ir partneriai: rankų darbo saldainias vaišins bendrovė „Ledinukas“, į Pasakų miestą užsukusių dalyvių veidukus  dailins vaikų kūrybos namučių „Vėjų fėja“ komanda, tapyti, lipdyti, meistrauti kvies studija „Art terapija“, „Kūrybos terapijos namai“, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų Keramikos studijos pedagogai, klubo „Lietuvos aitvarų judėjimas“ nariai, fizikinius ir cheminius eksperimentus kvies stebėti ir išbandyti „Sumanaus pasaulio“ jaunieji mokslininkai, XIX a. pradžios rašto ant grifilinių lentelių mokys Švietimo istorijos muziejaus edukatorė, vaikiška literatūra prekiaus leidykla „Kalendorius“.

13.30 val. žiūrovų lauks pirmasis sezono spektaklis „Noriu – negalima, reikia – nenoriu “ (nuo 3 m.)

Jeigu netikėtai sugalvotų prapliupti lietus, renginys persikels į teatro vidų.

Daugiau informacijos: www.kaunoleles.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.