Blogas

2 darbeliai, kaip pasidaryti Advento vainiką

2018-11-25 — Goda Leo0

main

Blogas

2 darbeliai, kaip pasidaryti Advento vainiką

2018-11-25 — Goda Leo0

Kiekvieną kartą gavusi lapelį iš mokyklos dūsauju. Ar jums neatrodo, kad kartais mokytojai taip įsijaučia su idėjomis, kad paskui vargšės mamos (kartais ir tėčiai) būna tiek įsikinkę, kad normaliam laisvalaikui ir laiko nelieka. Kostiumų gamyba, vaišių gimtadieniams (žinoma, juk galima TIK namines) ruošyba, o dar prie viso to ir kalėdiniai niekai. Mes gavom įsipareigojimą sukurti Advento vainiką. Du vaikai, tai reiškia du vainikai. Jau savaitė, kaip kiti tėvai siauba miškus, geni pušis ir suka gražiausius vainikus. Aš nusprendžiau lengvai nepasiduoti ir vainikus su pavadovavimais gamino patys vaikai. Idėjos iš Pinterest, bet tikrai iš tų, kurios ir pavyksta 🙂

 

Advento vainikas nr. 1

Galima gaminti dvejopai – arba iš spalvoto kartono arba iš tualetinio popieriaus (ar popierinių rankšluosčių ritinėlių).

1 variantas – spalvoto kartono lapą sulenkite išilgai du kartus: vienas kraštas turi sulipti su kitu, lyg sudarydamas apskritimą. Suklijuokite. Sukarpykite 1 cm pločio juostelėmis-rinkutėmis, kurios šonuose sulenktos.

2 variantas – ritinėlį nuspalvinkite. Sukarpykite 1 cm pločio rinkutėmis, kurios šonuose sulenktos.

Mes klijavome su klijų pistoletu – ir greičiau, ir efektyviau. Vienas prie kito ir sulipdėme vainiko formą, o tuomet papildomai dėliojome kitus lapelius. Dėl svorio šiek tiek vainikas įgauna ovalo formą, bet menka bėda. Dar kraštelius patepėme klijais ir pabarstėme blizgučiais. Juk Kalėdos 🙂 Voila!

Advento vainikas nr. 2

Paimkite popierinę bet kokios spalvos vienkartinę lėkštę ir iškirpkite jos vidurį. Turėsite tuščiavidurį apskritimą. Žalios spalvos spalvotą popierių perlenkite išilgai ir sukarpykite 1 cm pločio juostelėmis iš trumpesnės kraštinės (1×21 cm). Juosteles patepkite sausais klijais ir ja apjuoskite lėkštelės likusią kraštinę.

Ir taip vieną prie kitos dėliokite kaitaliodami spalvas. Pabaigoje iškirpkite juostelių kraštines V forma, papuoškite blizgučiais, pūkučiais ar kuo tik norite. Voila dar kartą!

Labai smagu, paprasta, nereikia siaubti miškų 🙂

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.