Lankytinos vietosLietuvoje

Vertinam šeimos poilsį „Oro Dubingiai”

2018-12-04 — Inga Čukauskienė0

main

Lankytinos vietosLietuvoje

Vertinam šeimos poilsį „Oro Dubingiai”

2018-12-04 — Inga Čukauskienė0

Kai norisi pabėgti savaitgaliui iš miesto dažniausiai su šeima renkamės jau žinomas kryptis – Druskininkai, Birštonas, pajūrys…Ten, kur bus smagu ir suaugusiems, ir vaikams, kur ramu arba nelabai (pagal nuotaiką).

Pirmą žiemos savaitgalį vyro draugai organizavo susitikimą Dubingiuose „Oro Resort“ komplekse. Nesu buvusi, tad pasiskaičiau orodubingiai.lt tam, kad įsitikinčiau, jog ir mano padaužos turės ką ten veikti.

 

Vos valanda kelio nuo Vilniaus, o tie paskutiniai 10km apsnigtais kalneliais su posūkiukais taip sužavėjo mano Saulių, kad liepė man važiuoti lėčiau. Su visom nuorodom viešbutį lengvai radau net be GPS.

Registratūroje gavome raktus ,svarbiausią informaciją, žemėlapius ir atskleistą paslaptį, kad pagal juos galima rasti lobį – prisipažinsiu, net ir man pasidarė smalsu.

Kadangi rezervuojant kambarius žinojau jo kainą – tikrai nesitikėjau kažko tooookio, bet likau maloniai nustebinta. Apartamentus sudarė 2 kambariai, su maža virtuvėle su visais rakandais, kas be galo patogu keliaujant su vaikais. Visur švaru, erdvu ir šilta.

Įsikūrę nusprendėme su vaikais pasivaikščioti ir išsinagrinėti pirmą žemėlapį. Čia visi pastatai yra atskirti t.y. norint nueiti pavalgyt, pasportuot ar į baseiną, tenka eiti per lauką – labai nepatogu žiemą, ypač turint metų princesę, kuriai nepatinka vilktis kombinezoną. Kita vertus, tokiu būdu buvom priversti išlįsti į lauką bent 3-4 kartus per dieną, o tai visai nėra blogai. Suradom ir didelę vaikų aikštelę, ir futbolo vartus, ir uždarą salę su stalo teniso stalu ir boulingu. Išalkę patraukėm į restoraną.

Restorane kainos panašios kaip kurorte,bet porcijos didžiulės!

Vienos sriubos lėkštės užteko ir mamai, ir 2 žvirbliams, o blynų liko dar ir vakarienei. Po pietų patraukėm nagrinėtis kito žemėlapio – pagal jį galima buvo pasiekti skardį su gražiu vaizdu ir daaaug laiptelių, pelkę (nerizikavom jos ieškoti žiemą) arba pasivaikščioti sveikatingumo trasa. Pasirinkom sveikatingumo trasą, kuri eina mišku aplink Asvejos ežerą net 11km. Tiesa, tiek tikrai nenuėjome ir sukom atgal

Vakarinės pramogos – boulingas ir baseinas su pirtelėm. Sekmadienio ryte laukė tikrai skanūs ir gausaus pasirinkimo pusryčiai, o kadangi visi turėjom būti apsirengę, tai po pusryčių ėjom ieškoti ančių. Numatytas trumpas pasivaikščiojimas virto 2 val žygiu. Buvo taip smagu, kad pamiršau, jog esu užsirašius masažui!Spėjau ir buvau dar kartą maloniai nustebinta – jauki aplinka,profesionaliai atliktas darbas ir kainos trigubai mažesnės nei kurortuose.

REZIUMĖ:

1. netoli Vilniaus rami, gamtos apsupta vieta, puikiai tinkanti ilsėtis tiek su mažais, tiek su didesniais vaikais;

2. draugiškos kainos;

3. paslaugus personalas;

4. tikrai grįšim vasarą – išbandyti privataus paplūdimio bei susirasti pelkę;

5. žiemos sezonu baseinas veikia tik savaitgaliais, todėl ten vėsoka. Gerai pagalvokit, ar verta eit su kūdikiais;

6.sekmadienį virtuvė užsidarė apie 13val, tad sriubos teko vaziuoti į Vilnių;

Ps.: lobio paslaptis slypi 152 laiptelyje

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.