RenginiaiVirtualūs

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras skelbia virtualių koncertų ciklą – “Ketvirtadieniai su Kristoforu”

2021-01-28 — Goda Leo0

main

RenginiaiVirtualūs

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras skelbia virtualių koncertų ciklą – “Ketvirtadieniai su Kristoforu”

2021-01-28 — Goda Leo0

Nors karantinas ir sniegas sustabdė daugelio mūsų judėjimą ir bendravimą, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir dirigentas Modestas Barkauskas kviečia savo gerbėjus susitikti įprastu laiku – ketvirtadieniais 19 val. tik ne Šv. Kotrynos bažnyčioje, o prie kompiuterių ekranų ir nuotoliniu būdu pasidžiaugti orkestro naujausiais įrašais.

„Vasarą orkestras aktyviai dirbo ir įrašė nemažai įdomių koncertinių programų, kuriomis dabar, negalėdami susitikti gyvai, labai norime pasidalinti su visais mūsų esamais ir būsimais klausytojais. „Ketvirtadienių su Kristoforu“ koncertų metu išgirsite F, Schuberto, W. A. Mozarto, L. van Beethoveno, kitų klasikų orkestrinius kūrinius, lietuvių bei užsienio kompozitorių premjeras, taip pat orkestro artistų parengtas kvartetų ir kvintetų programas. Koncertų programų paletė išties labai įvairi, todėl tikimės, kad kiekvienas atras sau patinkančią muziką ir gales jos klausytis neišeidamas iš namų“, – pristato orkestro direktorius Nerijus Masevičius.

Pirmasis virtualus koncertas – jau šį ketvirtadienį, sausio 28 d., 19 val. Šv. Kristoforo kamerinio orkestro „Facebook“ ir „YouTube“ paskirose. Jame išgirsime žymųjį F. Schuberto kvartetą Nr. 14 d-moll „Mirtis ir mergelė“ (G. Mahlerio orkestruotė stginių orkestrui). Tai vienas garsiausių F. Schuberto kūrinių, neretai vadinamas kompozitoriaus muzikiniu testamentu. Genealios G. Mahlerio orkestruotės dėka styginių orkestras skamba masyviai, tirštai, o kūrinio kulminacijose sodriai lyg didžiulis orkestras.

Kituose „Ketvirtadienių su Kristoforu“ koncertuose girdėsime orkestro programas kartu su pianistu P. Geniušu, vibrafonininku M. Aita, violončeliste K. Reiko Cooper, daininke V. Povilioniene, lietuvių kompozitorių M. Bialobžeskio, R. Mačiliūnaitės, V. Germanavičiaus, japonų kompozitorių Sh. Sahara ir M. Aita orkestrines premjeras, žymiausius klasikų kūrinius kameriniam orkestrui.

Susitikime kiekvieną ketvirtadienį, 19 val. Šv. Kristoforo kamerinio orkestro „Facebook“ ar „Youtube“ paskirose kur jūsų lauks virtualūs koncertai „Ketvirtadieniai su Kristoforu“ !

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.