RenginiaiVilnius

Parodyk augintiniui eglutę Vilniuje

2018-12-07 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Parodyk augintiniui eglutę Vilniuje

2018-12-07 — Goda Leo0

Šiuo metu Lietuvoje yra daugiau nei 50 gyvūnų globos organizacijų, kurios gelbsti benamius gyvūnus, užsiima švietėjiška veikla, rengia labdaros akcijas bei organizuoja įvairius renginius. VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos” (toliau – GGI) kviečia visus neabejingus beglobių gyvūnų likimams į jau tradicija tapusią labdaros akciją „Parodyk augintiniui eglutę”. Trečius metus iš eilės vyksiantis renginys ir vėl skatins įsitraukti kiekvieną bei sieks parodyti, kad visi kartu galime nuveikti daug gerų darbų.

Akcija vyks gruodžio 16 dieną, sekmadienį, 12-15 val., Vilniaus Katedros aikštėje. GGI visus apsilankiusius kvies nusifotografuoti prie stendo ir dovanos „Mars Lietuva“ įsteigtus skanėstus augintiniams. Renginio metu padarytos nuotraukos nuguls į šaunų video, kuris rinks patiktukus, o 1 patiktukas = 1 porcija maisto beglobiams gyvūnams. Per pastarąsias dvi akcijas pavyko padovanoti net 13000 vnt. maisto porcijų prieglaudose besiglaudžiantiems gyvūnams. Šiemet bus siekiama dar geresnių rezultatų!

 

„Renginys „Parodyk augintiniui eglutę” tapo jau tradiciniu ir šiemet vyks trečius metus. Žmonės jo laukia, o prieglaudų gyventojai laukia dar labiau. Šiemet renginyje dalyvaus net 8 prieglaudos, kurios po renginio akcijos ir pasidalins paramą pagal glaudžiamų gyvūnų skaičių. Tikimės ir dar didesnio žmonių susidomėjimo renginiu – juk žmonėms tai paprastas būdas padaryti tokį gražų kalėdinį darbą. Ir, žinoma, džiaugiamės, kad turime renginiui stiprų ilgametį partnerį „Mars Lietuva”, nes be jo negalėtume įgyvendinti tokio didelio gero darbo.” Apie laukiančią labdaros akciją kalbėjo GGI vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė – Pliuskė.

Apie artėjantį renginį mintimis pasidalino gyvūnų globos organizacijos VšĮ „Naminukai“ vadovė Goda Smilgė: „VšĮ „Naminukams“ šis renginys svarbus, nes tai puiki galimybė pabendrauti su gyvūnų mylėtojų bendruomene šventiškoje aplinkoje, papasakoti apie savo veiklą, planus, projektus, taip pat susitikti su savo buvusių globotinių šeimininkais, na ir, žinoma, sulaukti mūsų prieglaudai labai svarbios paramos, kurios dėka pamaitiname daug beglobių!”.

Renginio metu bus galima susitikti ir pabendrauti su prieglaudomis, kurioms atiteks parama gyvūnų maistu. Šventės svečiai tradiciškai bus vaišinami karšta arbata bei mandarinais, o jų keturkojai draugai – gardžiais „Mars Lietuva“ skanėstais. GGI prašo nepamiršti, kad gyvūnas – ne kaspinu perrišta dovana. Jis ištikimas draugas ir kompanionas.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.