Lankytinos vietosLietuvoje

Kretingos kraštas 2023: lankytinos vietos šeimoms su vaikais

2023-06-21 — Goda Leo0

main

Lankytinos vietosLietuvoje

Kretingos kraštas 2023: lankytinos vietos šeimoms su vaikais

2023-06-21 — Goda Leo0

Daugybę lankytinų objektų galite rasti KRETINGA IR APLINK: lankytinos vietos ir pramogos šeimoms su vaikais. Taip pat galim rasti informaciją ir Kretingos rajono informacijos centro leidinyje https://aplankykkretinga.lt/wp-content/uploads/2021/04/Šeimos-atostogoms.pdf

O šiais metais lankytinos vietos pasipildė dar šiais objektais:

 

Nuotykių parką “Miškas”

Naujas nuotykių parkas, vaikus ir suaugusius kviečia į laipiojimą medžiuose įrengtomis trasomis.

Parke rasite net 8 trasas, kurios patiks kone visų amžiaus grupių pramogautojams – žemiausias takas pakilęs vos 1 m. nuo žemės, tuo tarpu aukščiausias ir ekstremaliausia trasa iškilusi net 15 m.

Čia taip pat galėsite pajusti ką reiškia laisvasis kritimas iš 20 m., siausti ant batutų, grožėtis zoo parko augintiniais.

Daugiau informacijos: https://miskaspark.lt/

Tekstilės amatų centrą “Tekstilės kelias”

Muziejus „Tekstilės amatų centras“, kokių Lietuvoje reta, sukurtas Darbėnuose, Vaineikių gatvėje. Savo namo pirmojo ir antrojo aukšto erdvėse tekstilės meistrai Daiva ir Arūnas Dudėnai puoselėja ekspoziciją, kurioje – net keli šimtai austinių juostų ir dar keli šimtai rankšluosčių. Tokia kolekcija – vienas naujausių rekordų Lietuvoje. Niekur kitur nerasite tokios įspūdingos kolekcijos, kurioje šitiek šimtų raštų, spalvų, ornamentų. Muziejaus šeimininkai mielai papasakos, kuo skiriasi ir kuo ypatingos piršlių, jubiliejinės, laidotuvių juostos, kokie būna proginiai, duonai nešti ar žmogui apgaubti skirti rankšluosčiai. Šie eksponatai kruopščiai surankioti sendaikčių parduotuvėse ar pirkti iš žmonių, dovanoti – yra ne viena juosta ar rankšluostis iš tarpukario Lietuvos. Be to, aistringi juostų bei rankšluosčių kolekcionieriai žada, jog jų muziejuje bus galima išsikepti duonos senovinėje krosnyje ar patirti išskirtines edukacijas.

Adreasas: Vaineikių g. 8, Darbėnai, Kretingos r.

Telefonas: +37067636452

Plačiau https://aplankykkretinga.lt/ka-veikti/lankytinos-vietos/tekstiles-amatu-centras/

Vandenlenčių parką “313 cable park”

 Tai parkas, sukurtas bei nuolat tobulinamas ne tik šio sporto entuziastų rankomis, bet ir širdimis. Vandenlenčių sportą čia gali išbandyti ir didelis, ir mažas, o taip patke rauke baras su terasa, vaikų žaidimų aikštelė, masažas, joga ir nakvynė.

Nuoroda: https://313cablepark.lt/

Ekskursijos šeimoms

Vasaros sezonu Kretingos rajoo informacijos centras kviečia į šias ekskursijas tinkamas visai šeimai:

  • „Kretingos požemiai. Jeigu sienos prabiltų”
  • „Vienuolių takais“
  • „Grafų Tikškevičių kelias“

Datos čia: https://aplankykkretinga.lt/ka-veikti/vasaros-sezono-ekskursijos/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.