Kiti miestaiRenginiaiVilnius

11 Kalėdų senelių rezidencijų ir kalėdiniai parkų Lietuvoje

2023-11-16 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiaiVilnius

11 Kalėdų senelių rezidencijų ir kalėdiniai parkų Lietuvoje

2023-11-16 — Goda Leo0

Kasmet atsiranda vis daugiau kalėdinių pramogų šeimoms su vaikais. Verta aplankyti ne tik Lietuvos miestų eglutes, sudalyvauti kalėdinėse mugėse, bet ir užsukti į Kalėdų senelių rezidencijas bei kalėdinius parkus įvairiausiose šalies vietose.

Dalijamės sąrašu, kur 2023 metais sutiksite Kalėdų senelį ir pajusite Kalėdų dvasią kaip Laplandijoje.

 

Senio Kalėdos rezidencija

Jau tapo tradicija, kad Dzūkijoje Kalėdų senelis įsikuria „Perlytės“ sodyboje. Iš šaltųjų kraštų atvykęs Senis Kalėda, gruodžio savaitgaliais kviečia susitikti mažuosius ir jų tėvelius, o paprastomis dienomis nekantrauja susipažinti sumokyklų bei darželių vaikučiais. Ypatingai dekoruota sodybos aplinka, daugybė įvairių pramogų kiekvienam paliks įspūdį. Kaina grupei iki 25 asmenų nuo 280 iki 380 eurų, vienai šeimai iki penkių asmenų 95 eurai, o pavieniams asmenims – 16–20 eurų.

Plačiau: http://www.senis-kaleda.lt

Kalėdų senelio rezidencija Valdovų rūmuose

Pirmą kartą Kalėdų senelį visą gruodį bus galima sutikti pačioje sostinės širdyje – Valdovų rūmų kieme. Šiemet čia įsikurs „Vilniaus Kalėdų ledo“ erdvė su čiuožykla ir, kaip organizatoriai žada, primins pačią Laplandiją. Apsilankymas pas Kalėdų Senelį ir nuotrauka asmeniniui kainuos 21,39 eurą. Bilietas galioja vienam lankytojui. Vaikus iki 10 m. gali nemokamai lydėti suaugęs asmuo. Apsilankymo trukmė iki 7 minučių. Papildomai už 5,58 eurus galima gauti Kalėdų Senelio dovaną, kurią sudaro vaikiškas žurnalas ir saldainių rinkinys.

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/kaledu-senelio-rezidencija-gruodis/7139/12412

Slėnio pasaka – Kalėdinės svajonės beieškant

Gruodžio mėnesį  Slėnio pusiasalyje ( Slėnio g. 1, Trakai )  organizatoriai kviečia jus į Trakų Kalėdų senelio rezidenciją, išpildykite savo kalėdines svajones ir sukurkite atsiminimus, kurie išliks ilgam. Gruodžio 2 dieną šventę atidarys įspūdingas ugnies šou!

Kalėdų Slėnyje visą šventinį mėnesį jūsų lauks:

 • Kalėdų Nykštuko Pasaka. Mėgaukitės šiltomis istorijomis, kai Kalėdų nykštukas atvers Jums Slėnio pasakos knygą. Vaikų akys sužibs laukimu, kai atrasite vis naujų pramogų ir potyrių kartu su visa šeima.
 • Kalėdų Pasakos Nameliai: Kalėdų Saldumas, Kalėdų Dartai, Nykštuko Dirbtuvės, Laiškas Kalėdų seneliui, Kalėdų Filmai.
 • Trakų Kalėdų Senelio Rezidencija 
 • Kalėdų Spektaklis Dvare. Kartu su mažaisiais pasinersite į  poetinį spektaklį. Šis koncertas vaikams yra tikras džiaugsmas, praturtintas lietuvių literatūros grožio ir šilumos.

Bilietus galite įsigyti WWW.BILIETAI.LT

Kalėdos Istorijų dvarelyje

Šiemet Anykščiuose įsikūręs Istorijų dvarelis (Paupio g. 10 Anykščiai) svečiams paruošė smagių kalėdinių veiklų!

 • Gruodžio 12 d. 11 val. susitikimas su „Teptuku ir liežuviu“ Kūrybinis duetas „Teptukas ir liežuvis“ kviečia dalyvauti interaktyviame, improvizuotame grupinio istorijos kūrimo ir gyvo piešimo performanse! Dėl riboto dalyvių skaičiaus būtina išankstinė registracija: el. p. kuratorius.id@gmail.com arba telefonu +370 633 44 506. Kaina 1 asm. 4 Eur.
 • Gruodžio 13–20 d. Kūrybinės dirbtuvės su Kalėdų seneliu:
 • Gruodžio 13 d. Šešėlių teatras
 • Gruodžio 14 d. Šviečiantys žibintai
 • Gruodžio 15 d. Meduolių dekoravimas
 • Gruodžio 16 d. Šeimų šeštadienis. Šviečiančių žibintų dirbtuvės nuo 13–15 val. Susitikimai su Kalėdų seneliu nuo 10–15 val.
 • Gruodžio 19 d. Meduolių dekoravimas
 • Gruodžio 20 d. Šešėlių teatras Dirbtuvių su Kalėdų seneliu kaina 1 asmeniui 4 Eur.

Edukacijos skirtos darželių ir pradinių klasių mokiniams, pavienėms grupėms. Dėl laiko susisiekite telefonu. Papildoma paslauga – kalėdinių dovanėlių įteikimas 1 asmeniui 4 Eur. Rezervuoti laiką dirbtuvėms ir susitikimams su Kalėdų seneliu galite telefonu +370 633 44 506 arba el. paštu kuratorius.id@gmail.com

Arbata su Kalėdų Seneliu

Vilniuje, Antakalnyje įsikūrusi „Miesto laboratorija“ kviečia susitikti su Kalėdų seneliu jo slaptame sode, kur jis ir elfai ruošiasi Kalėdoms. Mėgaudamiesi puodeliu arbatos išgirsite Kalėdų senelio pasakojimus, užduosite jam klausimus ir išmoksite repuoti kaip elfas! Į vaikų bilieto kainą už 13,59 eurus įskaičiuota arbata ir kalėdinis užkandis. Kiekvienas vaikas taip pat turės galimybę asmeniškai pabendrauti su Kalėdų Seneliu ir nusifotografuoti. Suaugusiems bilietas kainuoja 9,59 eurus.

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/arbata-su-kaledu-seneliu/7171/12706

Kalėdinis Siaurukas 2023

Švytintis siaurasis traukinys kursuos visą Kalėdinį laikotarpį nuo gruodžio 2 d. iki sausio 6 d. maršrutais Anykščiai – Surdegis – Anykščiai ir Panevėžys – Surdegis – Panevėžys. Šventinė programa ir nuotaikinga kelionė pas Kalėdų senelį skirta šeimoms, organizacijoms, moksleivių grupėms. Surdegio siaurojo geležinkelio stoties komplekse Anykščių rajone įsikūręs Kalėdinis miestelis užburs Kalėdine nuotaika bei linksmybėmis!

Kalėdinė kelionė gali prasidėti Anykščiuose ir Panevėžyje, kur keliautojus pasitiks nuotaikingi nykštukai, lydėsiantys kelionėje pas Kalėdų senelį. Nykštukai padės parašyti Kalėdų seneliui laišką, o viktorinos metu papasakos visą tiesą apie Kalėdas ir Kalėdų senelį. Nuvykę į Kalėdinį miestelį keleiviai persikels į švytinčias kalėdines erdves kuriose bus įsikūręs Kalėdų senelis su dovanomis, žaidimais ir linksmybėmis; Kalėdų žaisliuko dirbtuvės; pakhauzas virtęs magijos erdve ir pirmą kartą Lietuvoje sukurtas kalėdinių eglučių labirintas. Taip pat vaišinsimės karštu gėrimu su meduoliniais sausainiais, žiūrėsime filmuką apie Kalėdas. Čia visų lauks siurprizai bei įsimintinas laikas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Bilieto kaina 29 eurai asmeniui nuo trijų metų.

Bilietai: https://siaurukas.eu/bilietu-prekyba/

Kalėdų rezidencija „Vieną kartą dvare..“

Gruodžio 1 d. – sausio 1 d. pasinerti į Kalėdų stebuklus kviečia Krikštėnų dvaras. Įženk į dvaro parką ir patirk gražiausias pasaulio pasakas iš naujo. Nuo 8 iki 16,20 euro asmeniui kainuojantis bilietas leis apsilankyti pasakų parke, pamatyti gyvūnų kiemelį, gauti pasakų eksperto sertifikatą, savaitgaliais susitikti su pasakų personažais, parašyti laišką Kalėdų seneliui ir jį dekoruoti, pažaisti lauko žaidimus. Už papildomą mokestį vaikai gali susitikti su Kalėdų seneliu ir gauti nuo jo dovaną, pasisukti karuselėje ir sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse.

Daugiau informacijos ir bilietai https://www.kaledosdvare.lt

Kalėdų Senelio Rezidencija „Mažoji Laplandija Lietuvoje“

Kaišiadorių rajone įsikūrusi „Sherolle Villa“ parengė kalėdinę programą vaikams su Kalėdų seneliu bei jo pagalbininkais Elfais. Joje jų laukia nepamirštama pažintis su viloje auginamais danieliais ir jų maitinimas (pasirūpiname duona bei obuoliais), Kalėdų senelio paštas, komandiniai lauko žaidimai prie Kalėdų eglutės su Kalėdų seneliu, apsilankymas Kalėdų senelio trobelėje ir dovanų įteikimas, vaišinimąsis Kalėdų senelio pagalbininkų elfų keptu pyragu ir šilta kakava ir pažintis su unikaliu vidurio Lietuvos Lašinių kaimu, įsikūrusiu greta Kauno marių regioninio parko ir Kruonio vandens jėgainės, kuriame ir įsikūrusi šių metų Kalėdų senelio rezidencija. Rezidencija veiks nuo gruodžio 9 iki 26 dienos. Bilieto kaina vyresniam nei metų amžiaus asmeniui – 26,20 eurai. Taikomos nuolaidos šeimoms. Programos trukmė – valanda.

Plačiau: https://sherolle.lt/paslaugos/kaledu-senelio-rezidencija/

Kalėdų senelio viešnagė ūkyje

Visą gruodžio mėnesį Tuomų ūkyje Ukmergės rajone viešės Kalėdų senelis . Darbo dienomis : 10,12 ir 14 valandomis Kalėdų senelis lauks darželinukų ir moksleivių grupių. Kaina -150eur.(iki 20 vaikų), lydintiems asmenims (auklėtojoms, bei tėveliams ) nemokamai. Sekmadieniais Kalėdų senelis lauks vaikučių ir jų tėvelių. Kaina – 8 eur. asmeniui. Avykę į ūkį susipažinsit su ūkyje gyvenančiais gyvūnais, juos maitinsit, glostysit, stebėsit, aplankysit Kalėdų senelį. Jis svečius vaišins arbata ir žinoma bendraus su vaikučiais, kurie galės papasakoti kiek gerų darbų nudirbo ir palikti laišką skirtą Kalėdų seneliui. Kiekvienam vaikučiui Kalėdų senelis turi paruošęs saldžią dovanėlę.

Daugiau informacijos +37064697564

Adventinis miestelis Rumšiškėse

Lietuvos etnografijos muziejus Rumšiškėse kviečia į ypatingą Adventinį miestelį, kuris vyks du gruodžio savaitgalius – 9–10 ir 16–17 dienomis. Muziejaus miestelis sušvis ir pakvies visus į nepamirštamą nuotykį: jaukiuose nameliuose Jūsų lauks daugybę veiklų ir edukacijų paruošę amatininkai – galėsite susiverti, nusipinti, išsivelti ar išsikirpti išskirtinę kalėdinę puošmeną sau ar kitam. O kur dar šventiniai meduoliai arba tradicinių saldainių vyniojimo dirbtuvėlės?

Adventinės muzikos apgaubtoje miestelio aikštėje sušalti neleis jauki laužo šiluma, kvapni arbata ir netikėta „lioterija“, taip pat saldaturgis bagotas, kad Kalėdos būt pilvotos: džiovinti obuoliukai, spanguolės, riešutai ir kiti gardumynai. Gal dar ir riebią silkę kas pasiūlys iš statinės, kad po Kūčių sakytumėt: riebi silkė – žandus vilgė! Žinokite – saldaturgyje nepabuvęs, Kalėdoms nepasiruoši!

Turgus turgum, bet reikia ir dvasią pamaitinti – su Kūčių valgiais, papročiais bei tradicijomis susipažinsite bei kalėdaitį išsikepsite, adventinių žaidimų, būrimų ir giesmių drauge pasimokinsite.

Adventinis miestelis vyks gruodžio 9–10 ir 16–17 dienomis, 12:00–17:00 val. Lietuvos etnografijos muziejuje, Rumšiškėse.

Atgijusi sniego arena

Dėl spartaus oro šilimo Kalėdų Senelis priėmė sprendimą savo namelį perkelti į Druskininkų „Snow Areną“! Ten, kur net karštą vasarą galima mėgautis baltutėliu ir šaltutėliu sniegu! Nuo pirmos žiemos dienos duris atvers „Snow Arena Kalėdų Rezidencija”. 

Joje bus laukiami visi – ir maži, ir dideli. Kasdien (iki pat Trijų Karalių!) bus galima pasisvečiuoti stebuklingame Senelio namelyje, gyvai susitikti su elfais, pamatyti, kaip tvarkingai Rudolfas įsirengė savo gardelį, sukrimsti sausainį su žolelių arbata prie židinio, pasigaminti aplinką tausojantį Kalėdų eglutės žaisliuką, spalvinti ir kurti stebuklingojo Kalėdų miško veikėjus. 

Senelio namelyje bus  sekamos gražiausios pasakos, vyks  ypatingi koncertai ir dar neregėtos pramogos! Čia pat šurmuliuos jauki Kalėdų mugė, o išsiilgusiems sniego pramogų tai bus puiki proga prisiminti, kad čiuožti nuo kalno yra ne tik smagu, bet ir privaloma bent  kartą metuose!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.