RenginiaiVilnius

Vasario 16-oji Valstybės pažinimo centre!

2019-02-12 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Vasario 16-oji Valstybės pažinimo centre!

2019-02-12 — Goda Leo0

Valstybės pažinimo centras kviečia Vasario 16-ąją švęsti drauge. Lietuvos valstybės atkūrimo diena – laikas drauge susiburti ir prisiminti, kokių idėjų ir jausmų vedama mūsų tauta daugiau nei prieš 100-tą metų atstatė nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę. Kviečiame visus kartu prasmingai paminėti šią Lietuvai svarbią šventę!

Lankytojų lauksime nuo 11 val. iki 18 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val.).

Be to, Valstybės pažinimo centras kviečia ne tik pamatyti apie valstybės istoriją bei šiandieną pasakojančią interaktyvią ekspoziciją, tačiau aplankyti ir specialius šventinius renginius.

Galbūt norėtumėte pasidairyti po tarpukario Kauną, išgirsti apie elektronines namų šeimininkes ar sužinoti apie lietuvių pasiekimus lazerių srityje? Nepraleiskite progos apsilankyti specialiai Lietuvos šimtmečiui paminėti sukurtoje parodoje „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“, kurioje lankytojai padedami inovatyvios ekspozicijos formos iš arčiau susipažins su tarpukariu, sovietmečiu bei šiomis dienomis.

Vasario 16 d. parodos seansų laikai: 11:30, 12:30, 13:30, 14:30. Į parodą galite užsiregistruoti ir iš anksto https://goo.gl/URDzde

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.