main

RenginiaiVilnius

Vilniaus sporto festivalis 2019

2019-08-26 — by Goda Leo1

68578243_2323541787701537_918435497338994688_n-960x612.jpg

Vilniaus sporto festivalis šiais metais bus išskirtinis ir vyks „Sostinės dienų“ metu. Šį kartą susitinkame po atviru dangumi, Lukiškių aikštėje. Renginys vyks rugpjūčio 30, 31 ir rugsėjo 1 dienomis. Kiekvieną dieną festivalis stebins programa, turnyrais, pramogomis.

KAS LAUKIA?:

• Sporto klubų paroda;
• Atviros mankštos;
• Sporto ir sveikatingumo Active Training Pranešimų zona;
• Atvirų sporto treniruočių programa;
• Susitikimais su sportininkais ir nuomonių formuotojais;
• Sporto turnyrų zona, kur kiekvieną dieną vyks skirtingi turnyrai;
• Pirmą kartą vyks ir varžybos Lithuanian Fitness Challenge 2019 bei gatvės gimnastikos čempionatas Street workout battle 2019;
• Išskirtinis Zumba Festivalis!

Renginys – nemokamas!

PROGRAMA

PENKTADIENIS

Aktyvaus laisvalaikio paroda
16:00 – 20:00 Sporto klubų, būrelių ir sveikatingumo organizacijų mugėAktyvios sportinės veiklos zona
16:00 – 20:00 AcroYoga (atvira AcroYoga praktika žmonėms)
16:00 – 20:00 Benefit studija (In-Trinity naujos kartos lentos treniruotėms
16:00 – 20:00 DOGGY GYM (šunų elektriniai bėgtakiai)
16:00 – 20:00 Lėkščiasvydis (supažindins lankytojus su šia sporto šaka)
16:00 – 20:00 NIA studija (apjungia šokį, kovos menus ir gydomąsias technikas)
16:00 – 20:00 Orientavimosi sporto federacija (orientavimosi sporto labirintas)
16:00 – 20:00 Vilniaus Kendo Centras (Japoniškas fektavimasis)
16:00 – 20:00 Riedlenčių federacija (pamėginti riedėti su mokytojo pagalba)

MyFitness aktyvios veiklos
16:00 – 17:00 KB challenge (trenerės: Kotryna ir Milita)
17:00 – 18:00 TABATA (trenerės: Kotryna ir Milita)
18:00 – 19:00 Circuit training (trenerės: Kotryna ir Milita)
19:00 – 20:00 Pilates (trenerė: Kotryna)

Žalioji erdvė (Joga su Aiguste)
17:00 – 18:00 Joga bėgikams
19:00 – 20:00 „Multi” stiliaus joga

Žaidimų klubas „Žuvėdra“
16:00 – 20:00 mini žolės riedulio aikštelėje turnyras, atskiros užduotys

Vilniaus regbio akademija
16:00 – 20:00 regbio sporto šakos pristatymas, vaikų turnyras

„Eglės sanatorija“
14:00 – 20:00 išskirtinės procedūros, laimę išbandyti loterijoje

Futbolo mokykla „Ateitis“
16:00 – 20:00 futbolo kamuolio valdymas, turnyrai

Kovotojų zona
16:00 – 20:00 Istoriniai Europos kovų menai (atviros kovos ilguoju kalaviju)

Balzekas tennis school
16:00 – 20:00 (teniso žaidimas mini aikštelėje, turnyras vaikams)

Montis Magija laipynės
16:00 – 20:00 Pažintinės laipiojimo treniruotės

Fabijoniškių baseino ir sporto klubo zona
16:00 – 20:00 Atviros treniruotės, konsultacijos

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konsultacijų zona
16:00 – 20:00 Kūno masės sudėties analizės tyrimai, mitybos specialistų konsultacijos

Gero vėjo klubo vandes sporto zona
16:00 – 20:00 Laivų paroda, specialistų konsultacijos

Alpinizmo zona
16:00 – 20:00 Alpinizmo asociacija (išbandyti laipiojimą sienele galės visi norintys)

ŠEŠTADIENIS

Akyvaus laisvalaikio paroda
11:00 – 20:00 Sporto klubų, būrelių ir sveikatingumo organizacijų mugė

MyFitness aktyvios veiklos
11:00 – 19:00 Rankų lenkimo čempionatas
11:00 – 12:00 MyFit Kid (trenerė: @Milita Norkutė )
12:00 – 13:00 Parodomoji Zumba, MyFitAbs ir Interval training treniruotė (treneriai: Milita,Kotryna,Eglė,Patrick)
13:00 – 14:00 500m irklavimo iššūkis su Technogym (treneriai: Milita,Kotryna)
14:00 – 15:00 Sportinių gebėjimų testavimas (treneris: Paulius)
15:00 – 16:00 Circuit training (treneris: Paulius)
16:00 – 17:00 Valio PROfeel challenge (treneriai: Tomas, Nastia)
17:00 – 18:00 Couple fit challenge (treneriai: Tomas, Nastia)
18:00 – 19:00 Irklavimo iššūkis su Technogym (treneriai: Tomas, Nastia)
19:00 – 20:00 Circuit training (treneriai: Tomas, Nastia) Montis Magija laipynės
11:00 – 20:00 Pažintinės laipiojimo treniruotėsCity Boxing zona
11:00 – 20:00 Bokso bei fizinio rengimo treniruotės

Alpinizmo zona
11:00 – 20:00 Alpinizmo asociacija (išbandyti laipiojimą sienele galės visi norintys)

Žaidimų klubas „Žuvėdra“
11:00 – 20:00 mini žolės riedulio aikštelėje turnyras, atskiros užduotysVilniaus regbio akademija
11:00 – 20:00 regbio sporto šakos pristatymas, vaikų turnyras

Futbolo mokykla „Ateitis“
11:00 – 20:00 futbolo kamuolio valdymas, turnyrai

„Eglės sanatorija“
11:00 – 20:00 išskirtinės procedūros, laimę išbandyti loterijoje

Aktyvios sportinės veiklos zona
11:00 – 20:00 AcroYoga (atvira AcroYoga praktika žmonėms)
11:00 – 20:00 Benefit studija (In-Trinity naujos kartos lentos treniruotėms)
11:00 – 20:00 DOGGY GYM (šunų elektriniai bėgtakiai)
11:00 – 20:00 Amerikietiškas futbolas (išbandyti užduotis)
11:00 – 20:00 Asmenybės ugdymo centras „Motus“ (atviros šokių pamokos)
11:00 – 20:00 Lėkščiasvydis (supažindins lankytojus su šia sporto šaka)
11:00 – 20:00 NIA studija (apjungia šokį, kovos menus ir gydomąsias technikas)
11:00 – 20:00 Orientavimosi sporto federacija (orientavimosi sporto labirintas)
11:00 – 20:00 GIGANTCHESS (išmėginti žaidimą su didžiaisiais šachmatais)
11:00 – 20:00 Vilniaus Kendo Centras (Japoniškas fektavimasis)
11:00 – 20:00 Riedlenčių federacija (pamėginti riedėti su mokytojo pagalba)

Balzekas tennis school
11:00 – 20:00 (teniso žaidimas mini aikštelėje, turnyras vaikams)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konsultacijų zona
11:00 – 20:00 Kūno masės sudėties analizės tyrimai, mitybos specialistų konsultacijos

Fabijoniškių baseino ir sporto klubo zona
11:00 – 20:00 Atviros treniruotės, konsultacijos

Kovotojų zona
11:00 – 20:00 Istoriniai Europos kovų menai (atviros kovos ilguoju kalaviju)
11:00 – 20:00 „Ateities čempionai“ (vaikų dziudo imtynių užsiėmimai)

TENNIS MORE zona
11:00 – 20:00 mini teniso turnyras

SEKMADIENIS

Aktyvaus laisvalaikio paroda
11:00 – 18:00 Sporto klubų, būrelių ir sveikatingumo organizacijų mugė

MyFitness aktyvios veiklos
11:00 – 12:00 Pair up 30 min. (trenerės: Julija, Eglė)
12:00 – 13:00 12:00 Nocco Challenge (trenerės: Julija, Eglė)
13:00 – 14:00 13:00 BodyBalance (trenerės: Julija, Eglė)
14:00 – 15:00 Joga (trenerė: Eglė)
15:00 – 16:00 Zumba (treneris: Patrick)
16:00 – 17:00 Mitybos paskaita. Pasiruošimas bikini varžyboms. FIT Model patirtis. (Nastia)
17:00 – 18:00 Circuit training (treneriai: Tomas, Nastia)

Žalioji erdvė (Joga su Aiguste)
12:00 – 13:00 After Fitness challenge – jog a sportuojantiems
14:00 – 15:00 Joga virškinimo sistemai gerinti
16:00 – 17:00 „Multi” stiliaus jogaMontis Magija laipynės
11:00 – 18:00 Pažintinės laipiojimo treniruotės„Eglės sanatorija“
11:00 – 18:00 išskirtinės procedūros, laimę išbandyti loterijoje

City Boxing zona
11:00 – 18:00 Bokso bei fizinio rengimo treniruotėsAktyvios sportinės veiklos zona
11:00 – 18:00 AcroYoga (atvira AcroYoga praktika žmonėms)
11:00 – 18:00 Benefit studija (In-Trinity naujos kartos lentos treniruotėms)
11:00 – 18:00 DOGGY GYM (šunų elektriniai bėgtakiai)
11:00 – 18:00 Etnosportas (išbandyti etnines sporto šakas)
11:00 – 18:00 NIA studija (apjungia šokį, kovos menus ir gydomąsias technikas)
11:00 – 18:00 Orientavimosi sporto federacija (orientavimosi sporto labirintas)
11:00 – 18:00 GIGANTCHESS (išmėginti žaidimą su didžiaisiais šachmatais)  Alpinizmo zona
11:00 – 18:00 Alpinizmo asociacija (išbandyti laipiojimą sienele galės visi norintys)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konsultacijų zona
11:00 – 18:00 Kūno masės sudėties analizės tyrimai, mitybos specialistų konsultacijos

Fabijoniškių baseino ir sporto klubo zona
11:00 – 18:00 atviros treniruotės, konsultacijos

Balzekas tennis school
11:00 – 18:00 (teniso žaidimas mini aikštelėje, turnyras vaikams)

Futbolo mokykla „Ateitis“
16:00 – 20:00 futbolo kamuolio valdymas, turnyrai

Kovotojų zona
11:00 – 18:00 Istoriniai Europos kovų menai (atviros kovos ilguoju kalaviju)
11:00 – 18:00 „Ateities čempionai“ (vaikų dziudo imtynių užsiėmimai)

,,ExtremeDelight.lt zona
11:00 – 18:00 aktyvi pramogų zona (,,Nasa“ simuliatorius, didžiulis batutų kliūčių ruožas, batutas vaikams ,,Pirmyn su Makvynu“ ir ,,Titanikas“)

VISA PROGRAMA: http://www.sportofestivalis.lt/#programa