Kiti miestaiRenginiai

Šventė istorijos mylėtojams – Smetoninės

2018-08-08 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Šventė istorijos mylėtojams – Smetoninės

2018-08-08 — Goda Leo0

Smetoninės – šventė, skirta paminėti pirmojo Lietuvos prezidento Antano Smetonos gimtadienį.

Kasmet rugpjūtį Užugirio kaime, Ukmergės r., Prezidento Antano Smetonos dvare, šurmuliuoja gausiai susirinkę svečiai. Čia galima pamatyti šventiškai retro stiliumi pasipuošusias ponias ir ponus, tarpukario laikų karininkus bei paklausyti to meto muzikos.

Teatralizuota retro šventė vyks Prezidento Antano Smetonos dvare, kur pats Prezidentas iškilmingai atidarys šventę ir tars sveikinimo žodį. Prezidento dvaro sodyboje Jūsų lauks mugė, edukacijos, parodos ir muzika. Šventinio koncerto programoje „Reveransas XX a. pradžios dainininkui, tarpukario Lietuvos estrados (šlagerių) pradininkui Danieliui Dolskiui“ skambės Egidijaus Sipavičiaus ir Kauno bigbendo atliekamos Danieliaus Dolskio repertuaro dainos. Susirinkusius šokdins kūrybinis kolektyvas „Alytaus Miestelėnai“.

Šventės metu galėsite:

  • Dalyvauti elegantiškiausios dvaro ponios, gražiausios barzdos ir stilingiausios šeimos rinkimuose ir laimėti malonius prizus;
  • Nukeliauti į praeitį ir nusifotografuoti tarpukario fotoateljė;
  • Dalyvauti ekskursijose po Prezidento Antano Smetonos dvarą ir sužinoti įdomių ir intriguojančių faktų apie Prezidentą ir jo šeimą;
  • Įsigyti skanėstų ir suvenyrų amatininkų prekybos turgelyje;
  • Dalyvauti  Vytauto Didžiojo Karo muziejaus edukacijoje „Karinė paslaptis“;
  • Pabendrauti su ANBO lakūnais, „MIŠKO BROLIAIS“ bei pasigrožėti jų turima technika ir dalyvauti „Jūrų skautų“ edukacijose.

Šios ir dar daugiau pramogų Jūsų lauks rugpjūčio 11 dieną, Prezidento Antano Smetonos dvare.
Atvykdami į šventę nepamirškite pasipuošti retro stiliaus drabužiais ir atsivežti gerą nuotaiką, skėtį – apsisaugojimui nuo lietaus ar kaitrios saulės ir pledą, kuris pravers poilsiui gamtoje.

Už bilietus surinktos lėšos bus skirtos Prezidento Antano Smetonos paminklo pastatymui prie Užugirio mokyklos-muziejaus.

Daugiau informacijos: http://www.smetonines.lt

Renginio bilieto kaina: 3-15 Eur, bilietus galite įsigyti renginio metu arba https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/smetonines-2018-258117/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.