RenginiaiVilnius

Stovyklos užsienyje – nuo 8-erių?

2018-03-08 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Stovyklos užsienyje – nuo 8-erių?

2018-03-08 — Goda Leo0

Stovyklos tai ne tik smagus laiko praleidimo būdas, bet ir naudingų žinių šaltinis. Vieni vaikai jose mokosi jodinėti, kiti sportuoja, o stovyklos užsienyje turi net keletą privalumų – ugdo vaikų savarankiškumą (mama neatvažiuos jo pasiimti, jeigu bus liūdna), lavina užsienio kalbos žinias ir taip pat ugdo kokį nors gebėjimą ar pomėgį.

Likau labai nustebusi, kad į stovyklas užsienyje galima leisti vaikus nuo 8-erių metų. Jis vyks su lietuvių vaikų grupe ir juos lydės gidas iš Lietuvos, todėl pergyventi, kas vaikas nesusikalbės ar juo bus nepasirūpinta, neverta.

O jeigu norite daugiau sužinoti apie stovyklas užsienyje, šeštadienį užsukite į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kur vyks Tarptautinių stovyklų forumas.

Renginio metu 8-18 m. moksleiviai galės detaliau sužinoti apie kalbų stovyklas Palangoje, Londone, Maltoje, Niujorke ir Toronte, o vyresnių klasių moksleiviams bus pristatyta unikali galimybė išbandyti svarstomą specialybę universitetų aplinkoje Kembridže, Oksforde, Niudžersyje JAV ar British Columbia Kanadoje.

Daugiau informacijos ir registracija (renginys nemokamas) čia https://www.ames.lt/tarptautiniu-stovyklu-forumas

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.