ŠeimomsSportostovyklos

Savaitgalio Šeimų Sporto Stovykla

2019-04-12 — Goda Leo0

main

ŠeimomsSportostovyklos

Savaitgalio Šeimų Sporto Stovykla

2019-04-12 — Goda Leo0

Kaina: 220 eur
Amžius: su tėvais
Apskritis: Alytaus raj.Daugiau info: https://vaikusportas.weebly.com/seimu-vasaros-sporto-stovykla.html
I grupė: liepos  7-6 d.

Apie stovyklą:

Tai aktyvių šeimų su vaikais stovykla. Stovyklos treneriai užims ir vaikus, ir jų tėvelius, suburs juos tiek bendrai aktyviai veiklai, tiek užtikrins atskirą užimtumą vaikams, mamoms ir tėčiams, taip pat pasirūpins kitomis savaitgalio poilsio pramogomis visai šeimai.

Jei pasiilgote žaismingo, turiningo, smagaus savaitgalio, o vietoje kasdienių rūpesčių – aktyvaus laiko su šeima – stovykla kaip tik JUMS.

Stovyklos veiklos:
Stovyklos programa visiems šeimos nariams be išimčių:
• Tėvams – tradicinės komandinės (futbolas, tinklinis, krepšinis, daniškas beisbolas) sporto šakos ir kitos sporto treniruotės.
• Vaikams – judrieji žaidimai ir kitos fizinio aktyvumo veiklos, jungiant fizinį aktyvumą ir kitų lavinamųjų įgūdžių tobulinimą per judesį.
• Papildomos pramogos (bus patikslinta): pirtis; aktyvus žygis po Daugų apylinkes; pasiplaukiojimas po Daugio ežerą plaustu.

KUR? Dauguose, Alytaus raj.

KADA? 2019 m. liepos 6-7 d.

KAINA:
• 220 EUR (šeimai su dviem vaikais (du tėvai, du vaikai)
• 190 EUR (šeimai su vienu vaiku (du tėvai, vienas vaikas) arba vienas iš tėvų ir du vaikai)
• 160 EUR (vienas iš tėvų, vienas vaikas).

Vaikams iki vienerių metų dalyvavimas nemokamas.

Galima dalyvauti be nakvynės ir/ar maitinimo, taip pat kitokios sudėties šeimoms – kaina tokiu atveju derinama atskirai.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Stovyklos programa, užimtumas ir pramogos visai šeimai.
• Maitinimas (atvykimo dieną – pietūs, vakarienė, pavakariai, išvykimo dieną – pusryčiai).
• 1 nakvynė naujai suremontuotame Daugų Vlado Mirono gimnazijos bendrabutyje. Kiekvienai šeimai skiriamas atskiras kambarys (wc ir dušai bendri koridoriaus gale).
• Neišdildomi įspūdžiai, geros emocijos, motyvacija ir toliau sportuoti bei aktyviai gyventi, puiki kompanija, bet svarbiausia – turiningas laikas su šeima!

KAIP IR IKI KADA GALIMA REGISTRUOTIS:
Iki 2019 m. birželio 1 d. registracija pildoma nuorodoje https://vaikusportas.weebly.com/seimu-vasaros-sporto-stovykla.html

Dėmesio: vietų skaičius ribotas! Registracija patvirtinama, pervedus avansą už stovyklos mokestį – 100 EUR. Nedalyvavimo atveju avansas negrąžinamas, bet gali būti vėliau panaudotas kitoms VšĮ “Įkvėpti sporto” paslaugoms (renginiams ar treniruotėms).

Tikimės gero oro, bet, jeigu oras būtų nepalankus, “Vaikų sportas” pasirūpins ne mažiau turiningu stovyklos dalyvių užimtumu ne lauko sąlygomis.

Netinka stovyklos data, norėtumėt stovyklos tik Jūsų draugų, klasės vaikų su tėvais kompanijai? Galima derinti atskirą stovyklos programą ir datą už specialią kainą. Daugiau info: el.p. labas@vaikusportas.lt, nurodant dalyvių skaičių ir pageidaujamą datą.

Daugiau informacijos:
El. p. labas@vaikusportas.lt, tel. 8 677 02273, 8 614 43541
www.vaikusportas.lt, facebook.com/vaikusportas

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.