Knygos

Knyga „Priešingybės. Suk ir mokykis“

2019-01-17 — Lina Paulauskaitė0

main

Knygos

Knyga „Priešingybės. Suk ir mokykis“

2019-01-17 — Lina Paulauskaitė0

Pirmą kartą į mažylio Benedikto knygų lentyną pateko leidyklos „Nieko rimto“ knygelės – „Spotas gamtoje“ ir „Priešingybės. Suk ir mokykis“. Apie pirmąją jau rašiau čia, o šioje apžvalgoje apie „Priešingybės. Suk ir mokykis“.

 

 

Ar pagalvojame, kiek vaikui reikia visko išmokti? Kad paprasčiausi gyvenimiški dalykai yra naujiena mažiesiems? Man tai vis dar sunku suvokti! Stengiuosi kiekvieną dieną kalbėti su vaiku, sakyti naujus žodžius, paaiškinti ką darau, ką veikiame ir pan. Tad ši knygelė skirta padėti atskirti šešias priešingybes – didelis ar mažas, purvinas ar švarus, geras ar blogas, laimingas ar liūdnas, karštas ar šaltas, trumpas ar ilgas. Knygoje pateiktos juokingos iliustracijos ir besisukantis mechanizmas, kurio pagalba lengva mokytis priešingybių.

Knygos puslapiai yra kartoniniai, ryškios spalvos, nesudėtingi paveiksliukai, tačiau ši knygutė vis dėlto labiau skirta vyresniems vaikučiams (nurodyta nuo 36 mėnesių, yra smulkių detalių – mechanizmas), nes mechanizmo patys dar nepasuks, plėšia ir tiek (išbandėme su 9 mėnesių ir 1,5 metų vaiku – patiems pasukti nepavyko). Mes kol kas vartome, žiūrime, skaitome, ir aš – pasuku. Tačiau juo geriau, nes tėveliams reikia žaisti kartu ir parodyti, kaip naudotis!

 

Gero skaitymo! Pavla Hanačkova ir Julie Cossette, knyga „Priešingybės. Suk ir mokykis“ https://www.niekorimto.lt/kartonines-knygos/priesingybes_5678, kaina 4,79 Eur

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.