PajūrysRenginiai

Klaipėdoje – opera vaikams „Žvaigždžių opera“

2019-03-18 — Goda Leo0

main

PajūrysRenginiai

Klaipėdoje – opera vaikams „Žvaigždžių opera“

2019-03-18 — Goda Leo0

„Žvaigždžių opera“ – „Bulvinės pasakos“ (apdovanotos „Auksiniu scenos kryžiumi“) ir „Makaronų operos“ tęsinys. Tad „Žvaigždžių opera“ vainikuos pirmąją lietuviškų operų vaikams trilogiją. Spektaklis vyks Klaipėdoje Žvejų rūmuose kovo 24 d. sekmadienį 13 val. ir kovo 26 d. antradienį 11 val.

Pagaliau išsipildo pelių troškimas prisikimšti pilvus, kurį įgyvendina iš dangaus nukritusi žvaigždė. Klasikinė auksinės žuvelės, išpildančios tris norus, istoriją, perkelia į sausumą. Išbadėjusios pelės pirmo noro dėka pasotina pilvus, o po to Pelių Karalius užsigeidžia tapti scenos žvaigžde, kad galėtų amžinai maudytis šlovės ir garbės spinduliuose. Vyksta muzikinį TV šou primenantis konkursas, kurį laimėjęs Pelių Karalius tampa nauja muzikos žvaigžde. Žvaigždžių pasaulio spindesys išblėsta, kai Pelių Karalius apakintas populiarumo išpuiksta ir atstumia ne tik drauges peles, bet ir prodiuserį. Likusį be prodiuserio jį per akimirksnį nukonkuruoja nauja žvaigždė Lady Kvaka. Teisybės ieškoti pelės išvyksta į kosmosą – pas žvaigždę, pildančią norus…

“Žvaigždžių operos“ kūrybinės komandos siekiamybė: personažų neskirstyti į teigiamus ir neigiamus, spektaklio pabaigoje nemoralizuoti, pasitikėti mažaisiais žiūrovais ir leisti jiems patiems mąstyti, suvokti ir pasirinkti labiausiai artimą herojų.

Bilietus galite įsigyti: https://www.tiketa.lt/LT/zvaigzdziu_opera_19879. Kaina nuo 5 Eur

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.