KaunasRenginiai

Kaune savaitgalį – įspūdingas šou su žirgais

2019-03-13 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Kaune savaitgalį – įspūdingas šou su žirgais

2019-03-13 — Goda Leo0

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ pirmąkart surengs gastroles Lietuvoje. Milijonų žiūrovų širdis pavergusio žirgų šou kūrėjai mūsų šalyje pristatys naujausią programą. Stebuklingas žirgų šou „Apassionata“ didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune bus parodytas tik du kartus: kovo 16-ą ir 17-ą dienomis (šį šeštadienį ir sekmadienį)

Bilietus į žirgų šou „Apassionata“ pasirodymus jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt. (bilieto kaina nuo 41,50 Eur)

Stebuklingas žirgų šou „Apassionata“:

Analogų pasaulyje neturintis stebuklingas žirgų šou „Apassionata“ garsėja unikaliais žirgų, jojikų ir akrobatikos meistrų pasirodymais. Naujosios šou programos „Apassionata“ istorija žiūrovus nukels į 1900 m. Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykusią pasaulinę mugę. Istoriniuose Žiulio Verno romanuose įkvėpimo ieškojęs šou „Apassionata“ kūrybos direktorius Holgeris Ehlersas šįkart pasakos apie studentą Klodą, kuris patirs daugybę nuotykių keliaudamas dirižabliu „Sfarosu“, kol atras savo gyvenimo aistrą – žirgus.

Devynios žirgų komandos kurs aukščiausio meninio lygio scenas, pasakosiančias begalinę žmonių ir žirgų meilės istoriją. Naujasis šou yra pati ambicingiausia „Apassionata“ kūrėjų programa, kurioje žiūrovai pamatys net 65 žirgus, šįkart surengsiančius nepakartojamus pasirodymus Vokietijos, Austrijos, Švedijos, Suomijos ir pirmąkart Lietuvos didžiausiose arenose.

Dėmesio centre atsidurs 16-os pačių gražiausių veislių žirgai ir visame pasaulyje žinomi jojikai. Žiūrovai pirmąkart pamatys publikos numylėtinius: garsųjį Alejandro Barrionuevo iš Ispanijos, Kerstin Brein ir jos keturis išskirtinius fryzų veislės žirgus iš Austrijos, pasaulinę premjerą žadantį Miguelį iš Čekijos ir jo drąsiąją asistentę Kim, visus linksminsiantį smarkuolį olandų šaltakraujį žirgą Hermanną ir jo raitelį Viktorą Kirką iš Moldovos, taip pat kitas šou žvaigždes, atvyksiančias iš Prancūzijos, Olandijos ir Vokietijos.

Stebuklingame „Apassionata“ pasaulyje raiteliai ir žirgai kuria stulbinantį ir netikėtumų pilną šou. Fantastiška studijos „Pixomondo“ animacija, specialūs lazerių efektai ir fejerverkai praplečia žirgų šou erdves. Žiūrovai pasineria į įspūdingą ir įdomų žirgų pasaulį. Įtikinama Sándoro Rómanso choreografija ir Holgerio Ehlerso kompozicijos apjungia šį šou į nepakartojamą pramogą visai šeimai. Publiką stulbina meistriškas sudėtingas jodinėjimas, linksmi intarpai, ryškūs spalvingi kostiumais ir puiki atmosfera.

Holgeris Ehlersas jau kelerius metus lydi „Apassionata“. 2009 metais jis tapo kūrybos direktoriumi ir sukūrė daugybę ankstesnių šou. Tai jo indėlis yra sėkmingi „Svajonių kino“, „Veidrodžio užkalbėjimo“ ar „Sapnų laiko“ pastatymai. Šių šou garso takeliai net dvylika kartų tapo auksiniai ir tris kartus platininiai.

„Apassionata“ šou faktai ir skaičiai
… daugiau kaip 65 žirgai ir raiteliai.
… 130 tonų smėlio ir pjuvenų, todėl šou turi tvirtą pagrindą.
… 9 puspriekabės ir 5 arklių transporteriai, kad šou būtų galima rodyti keliaujant.
… 180 efektų ir judančios šviesos išryškina kiekvieną detalę, jaudina neramina žiūrovą.
… žiūrovą stulbina 200 kvadratinių metrų vaizdo ekranas.
… visą parą 102 darbuotojai užtikrina, kad kiekvieną vakarą žiūrovą pasiektų šis stebuklingas sapnas.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.