RenginiaiVilnius

Festivalis „Ne-miegantys rajonai” Pilaitėje

2018-09-12 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Festivalis „Ne-miegantys rajonai” Pilaitėje

2018-09-12 — Goda Leo0

Rugsėjo 15 d., šeštadienį, nuo 17 val. Pilaitės ir visų aplinkinių rajonų gyventojų bei vilniečių iš tolimesnių mikrorajonų lauksime prie meno dirbtuvių „Beepart“. Erdvėje po atviru dangumi NE-MIEGANTYS RAJONAI pakvies į nemokamą renginį, kurio metu jūsų lauks grafikos dirbtuvėlės, įdomūs užsiėmimai vaikams, kaimynų pyraginės, virtualios realybės patirtys, diskusija apie mikrorajonų kultūrines iniciatyvas ir kino po atviru dangumi peržiūra.

Dienos metu nepraleiskite progos sudalyvauti įdomioje ekskursijose su gidu po Pilaitės mikrorajoną ir susipažinkite su negirdėtomis Pilaitės istorijomis.

Rugsėjo 15 d., šeštadienį, 17.00 – 22.00 val. Beepart meno dirbtuvės (Vydūno g. 0; Smalinės ir Vydūno g. sankirta)

PROGRAMA

16.00 val. Ekskursija po Pilaitės mikrorajoną kartu su „Gatvės gyvos“ gidu. Pažinkite Pilaitės istoriją ir atraskite dar nematytas vietas. Dalyvavimas ekskursijoje nemokamas, tačiau maloniai prašome registruotis iš anksto el. p. hello@creativedock.lt

16:00 val. – Ne-miegam popiečio! Nuotaikinga Zumba fitness treniruotė su Aiste. Dalyvavimas nemokamas, tačiau maloniai prašome registruotis el. p. zumba.aiste@gmail.com

17.00 val ir 18.00 val. Mokslinė laboratorija su ASHOW
Efektingi eksperimentai vaikams, kurie ne tik atrodo įspūdingai, bet ir įkvepia atsiversti fizikos vadovėlį. Mokslininkų pasirodymo metu bus demonstruojami ledinio kvėpavimo, audros kolboje, kamuolio be gravitacijos, stebuklingų burbulų bei daugelis kitų eksperimentų.

17.00–19.00 val. Vilniaus tatoo. Vilniaus simboliai ir architektūros objektai gali tapti smagia laikina tatuiruote. Išsirinkite mėgstamiausią miesto objektą, specialiais dažais jie bus išpurškiami ant jūsų kūno.

17.00–22.00 val. Grafikos dirbtuvėlės „Atvirlaiškis Vilniui“. Šio užsiėmimo metu kursime spalvingus atvirlaiškius arba knygų skirtukus, naudodami skirtingus antspaudus su žymiausiais Vilniaus simboliais bei architektūros statiniais.

17.00–22.00 val. Kaimynų knygų mainai. Atsineškite savo perskaitytas knygas ir jas iškeiskite į dar neskaitytas! Vilniaus miesto centrinė biblioteka kviečia kaimynus mainytis knygomis. Specialiai paruoštoje festivalio knygų mainų lentynoje palikite savo perskaitytas knygas, o jus dominančius leidinius pasidovanokite sau ir skaitykite juos namuose.

17.00-19.00 val. EIKA VIRTUALI REALYBĖ. Nekilnojamojo turto plėtotoja EIKA kviečia patirti virtualią realybę. Nepraleiskite progos virtualios realybės pagalba pasivaikščioti po projekto „EIKA namai Pilaitėje“ butus ir skverą vidiniame kieme.

17.00-22.00 val. Pyraginės Visi kartu sukurkime jaukią šventę mikrorajono gyventojams. Į renginio erdvę atsineškite savo firminį pyragą ir pavaišinkite kaimynus! Tuo tarpu festivalio draugė kepyklėlė „Crustum“ renginio svečius vaišins nuostabaus skonio eklerais.

19.00 val. Diskusija „Ne-miegantys Vilniaus ir Kauno rajonai: ar bendruomenės kuria rajono mikroklimatą?“

20.00 val.Iniciatyvos „Gerasis kaimynas“ apdovanojimai

20.30 val. Kino po atviru dangumi peržiūra. Filmas „Grąžinti nepriklausomybę“ (2018 m., 1 val. 15 min.). Cenzas: N-13. Jaunesniems žiūrovams būtina suaugusiojo palyda.

Renginys – NEMOKAMAS

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.