Kelionės

Būtiniausių daiktų sąrašas tobulai šeimos išvykai

2016-05-31 — Goda Leo1

main

Kelionės

Būtiniausių daiktų sąrašas tobulai šeimos išvykai

2016-05-31 — Goda Leo1

Juokauju, kad keliaujant su vaikais sunkiausia yra… susiruošti. Nes reikia nepamiršti kiekvieno šeimos nario ir jo poreikių. Gerai, kai paaugę vaikai turi savo kuprinę ir pareigą pasirūpinti savimi, bet jeigu keliaujate su mažesniais, štai jums priminimų sąrašas:

HIGIENA

Visad po ranka turėkite drėgnų servetėlių ar kažko kito nušluostyti viskam. Jeigu žadate keliauti visuomeniniu transportu – įsidėkite ir specialaus rankas dezinfekuojančio skysčio. Jeigu vaikas mažas – įsigykite vienkartinių seilinukų.

 

PIKNIKO KREPŠYS

pikniko krepšys

Šiais laikais jo funkciją dažniausiai atlieka šaltkrepšis. Vieta, kur laikyti maistą keliaujant pravers visuomet.

UŽKANDŽIAI

Būtina visuomet turėti kuo numalšinti kirminą – ar tai traškios morkytės, ar javainių batonėlis, bet kažkas maistingo ir gardaus turi būti jūsų krepšyje. 

SAUGUMAS

ID SOS apyrankės

Jeigu vaikas dar neįsimena jūsų telefono numerio – įsigykite SOS apyrankę (jos viduje užrašomas telefono numeris, vaiko vardas), į kišenę įdėkite savo vizitinę kortelę ar paprasčiausiai, numerį užrašykite ant vaiko rankos.

INVENTORIUS

Visuomet automobilyje turėkite kamuolį, aitvarą ar raketes sporto žaidimams. Juk niekad nežinai kada nebus ką veikti ar teks palaukti.

APRANGA

Net jeigu dabar ir šviečia saulė, pasiruoškite „ekstra“ drabužių pamainą bei lietpalčius. Nieko nėra nemaloniau, nei sušlapti ir neturėti kuo persirengti.

SIURPRIZAI

Gal kelionė užtruks ilgiau nei planavote, nutiks kas nors netikėto – turėkite bent keletą smulkių daiktų, kurie pradžiugintų vaiką ir būtų supakuoti, kaip dovanėlės.

UŽSIĖMIMAI

Nepamirškite pasirūpinti, ką vaikai veiks kelionėje, nes sėdėti ir gėrėtis vaizdais pro langą – ne jiems.

TECHNIKA

Nepamirškite telefono pakrovėjo, jeigu žadate fotografuoti juo, nes tai greitai išsekina bateriją. O jeigu fotografuosite fotoaparatu ar filmuosite – patikrinkite ar jie pilnai įkrauti, yra laisvos atminties. Labai mėgstu naudotis nešiojama išorine baterija – jeigu nusipirkote talpią, tai užteks net ir planšetei pakrauti.

NEŠIOKLĖS

nešioklė Ergo baby

Maži vaikai nenueis dešimties kilometrų, todėl pagalvokite, kaip jis keliaus. Rimtos kelioninės nešioklės skirtos vaikams iki 20 kg, bet galima rasti ir specialių, skirtų nešti vaikus iki 27 kg svorio. Aš esu visiška „Ergo Baby“ gerbėja – nors nugara nėra stipriausia mano vieta, nešioju ja trečią vaiką ir vargo nematau. Nešioklėje nė įplyšimo, o visas svoris perkeliamas ant klubų. 

MIEGAS

Taip pat nepamirškite apgalvoti, kur miegos mažylis ir pagriebti jo mėgstamiausio užklotėlio.

VAISTAI

vaistai vaikams kelionėse

Visad po ranka turėkite vaistų nuo skausmo vaikams. Čia mano sąrašas: „Kelionių vaistinėlė: kokių vaistų reikia keliaujant su vaikais“.

TERMOSAS

Tiek vasaros piknikui, tiek rudens žygiui pravers puodelis arbatos ar kakavos. Labai pravartu turėti termosą maistui – po sunkaus žygio ten lauks garuojanti sriuba. 

Kas jūsų sąraše?

Vienas komentaras

  • Toma

    2016-11-30 14:04

    Koks geras patarimas dėl vizitinės kortelės! Nes vis galvoju, kaip čia geriau – ant rankos užrašyti, aišku, irgi faina, bet greit nusitrina. Apyrankė, tikriausiai, geriausias variantas, bet aš vis neprisiruošiu tokios padaryti. Užtai vizitinių turiu iki soties ir tikrai galiu panaudot. Tik čia reikia sugalvot vietą, kur ją įdėti, kad nepasimestų 🙂 Gal kažką esat gero išbandę?

    Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.